Společnost Robert JECH s.r.o. působí na trhu již od roku 1993. Je významným dodavatelem služeb v oblasti reklamy a autoplachet pro všechny typy nákladních vozidel včetně zajištění montáže a servisu. Patří mezi pět největších výrobců autoplachet v ČR.

Společnost Robert JECH s.r.o. v současnosti zajišťuje veškeré reklamní služby, od DTP přípravy, po realizaci tištěných prezentačních materiálů, reklamních cedulí, bannerů, polepů vozidel, tvorbu informačních systémů aj. Kvalita produkce je založena na kreativitě grafického studia a ověřených tiskových materiálech.

Od samého počátku firma klade důraz na individuální přístup k zákazníkům. Pečlivost a kreativita grafických návrhů jsou klíčem všech úspěšně realizovaných zakázek.

Další neméně významný podíl celkové produkce tvoří výroba a potisk autoplachet a ostatních plachtových výrobků. S využitím moderní technologie a silného zázemí výrobní haly na ploše 2400m2 společnost Robert JECH s.r.o. patří mezi největší producenty autoplachet v České Republice.

Komplexní nabídku autoplachet tvoří celoplachty, shrnovací plachty, termo plachty, speciální plachty pro nadrozměrné přepravy, plachty s ochranou proti proříznutí a doplňkové komponenty včetně reflexního obrysového značení. Portfolio autoplachet dále doplňuje výroba plachtových výrobků pro spotřebitele,  průmyslový segment a stavebnictví.

V roce 2010 jsme začali do výroby zařazovat plachtová krytí na altány, pergoly, garážová stání, bazény, zahradní restaurace. A od roku 2012 jsme rozšířili výrobní sortiment i o produkty pro děti, vodáky, nemocnice, masážní salony a to zejména z polyuretanových materiálů. Dále šití stanů z voděodolných textílií.

jech_cb_galerie-980